Bouwgrond Lobelia
De Moer (Noord-Brabant)
Oppervlakte
1.696 - 1.700 m²
Prijs
-
Status
Verkocht
Zelfbouwkavels in nieuwbouwproject Lobelia – De Moer
Wil jij de woning van je dromen bouwen? Dat kan! In deelfase 2 van nieuwbouwproject Lobelia in De Moer liggen nog twee royale bouwkavels klaar voor eigen ontwikkeling. Hier heb je alle vrijheid om een woning te (laten) bouwen die volledig aansluit bij jouw persoonlijke wensen en woonstijl.
De kavels liggen aan de oostzijde van het project, op een prachtige plek omringd door groen en landerijen. Een ideale locatie voor wie rust, ruimte en natuur wil combineren met de gezelligheid van het dorpsleven.
Beschikbare kavels:
Kavel 1: ca. 1.696 m²(Bouwnummer 59 verkocht)
Kavel 2: ca. 1.700 m² (Bouwnummer 61 verkocht)
Beide kavels bieden volop ruimte voor de bouw van een vrijstaande woning met een royale tuin, bijgebouw en parkeergelegenheid op eigen terrein.
Hoogtepunten:
Twee ruime zelfbouwkavels in fase 2 van project Lobelia
Rustige ligging met uitzicht over het groen
Vrijheid in ontwerp en aannemerskeuze
Wonen tussen landerijen, op korte afstand van Loon op Zand, Kaatsheuvel en Tilburg
Een unieke kans om uw eigen woning te realiseren in het charmante De Moer – waar het dorps karakter, de natuur en eigentijds wonen samenkomen.
Deze kavel wordt aangeboden door:
Van der Zande Makelaardij .
Deze kavel wordt aangeboden door:
Van der Zande Makelaardij .